• 18 lipca 2024

Telefon, którego potrzebujesz już teraz -- wybrany ręcznie przez redaktorów.

Świat telefonów jest jednym z najbardziej zaciętych pól bitewnych w technologii, z gigantami takimi jak Apple i Samsung stale próbuje prześcignąć się z najnowszymi, największymi technologiami. Ich najnowsze okręty flagowe, iPhone 12 i Galaxy S21, odpowiednio, oferują fantastyczne tylne multikamery, potężne procesory i, oczywiście, 5G. Ale nie są to jedyne marki do rozważenia, z innymi rywalami, takimi jak OnePlus, Motorola i oczywiście linia Google Pixel wszystkie oferują świetne specyfikacje w różnych cenach. 

Sama ilość solidnej konkurencji daje nam wielkie opcje do wyboru w zakresie cen. Decydując się na bardziej przystępnych cenowo słuchawki nie oznacza kompromisu w zakresie użyteczności, z nawet telefonów budżetu oferuje duże, żywe wyświetlacze i wiele tylnych kamer. Jesteśmy nawet zaczyna widzieć 5G łączność na znacznie niższych słuchawek końcowych.

Aby pomóc Ci dowiedzieć się, co jest najlepsze z najlepszych, zebraliśmy nasze ulubione telefony do kupienia w 2021 roku. Każdy telefon na tej liście został dokładnie przejrzany i przetestowany, od ich wydajności aparatu do baterii. Mamy związane z odblokowanej wersji każdego telefonu, i powinny one działać na większości z wielkich czterech amerykańskich przewoźników bezprzewodowych, chyba że określono inaczej. Aktualizujemy tę listę regularnie, aby zapewnić najlepszy telefon jest zawsze reprezentowany.

I po więcej informacji, przeczytaj nasz przewodnik, aby pomóc znaleźć najlepszy telefon dla swoich potrzeb i spójrz na nasze wskazówki, jak kupić nowy telefon komórkowy. 

Najlepszy telefon pod każdym względem

Apple iPhone 12 Pro Max

iPhone 12 Pro Max to najlepszy telefon, jaki produkuje Apple, który w naszej pełnej recenzji otrzymał rewelacyjną ocenę. Smartfon wyposażony jest w potężny i szybki procesor A14 Bionic, standardową dla profesjonalistów konfigurację wielu tylnych aparatów, 5G i magnetyczną funkcję "MagSafe", która pozwala mu łączyć się z innymi akcesoriami mobilnymi. Dodaj do tego jego wspaniały ekran i elegancki design i 12 Pro Max komfortowo kleszczy każde pole flagowego telefonu w 2021 roku. Przeczytaj naszą recenzję Apple iPhone 12 Pro Max.

Jest wiele do lubienia o Galaxy S21, ale najlepszą rzeczą w nim musi być cena. Następna linia flagowych smartfonów Samsunga zaczyna się od 800 dolarów, a teraz można go znaleźć na Amazon za dodatkowe 100 dolarów zniżki. Samsung dokonał pewnych kompromisów, aby dostać się do tego punktu cenowego. W szczególności, telefon ma 4 GB pamięci RAM mniej niż jego poprzednik, Samsung Galaxy S20; ładowarka ścienna i słuchawki nie pochodzą w pudełku, i nie ma gniazda karty microSD dla rozszerzonej pamięci. Ale nawet z tych poświęceń, masz dużo za swoje pieniądze, w tym uderzające wzornictwo, nowy układ Qualcomm Snapdragon 888, i łączność 5G. Przeczytaj naszą recenzję Samsunga Galaxy S21.
 

Jeśli chcesz mieć telefon 5G, który nie kosztuje zbyt wiele, Pixel 4A 5G jest jednym z naszych najlepszych wyborów. Słuchawka ma solidną żywotność baterii, fantastyczne podwójne tylne aparaty i solidne wsparcie oprogramowania od Google. Jest też Pixel 5, który ma świetny wyświetlacz 90Hz, ale kosztuje więcej na 699 dolarów (599 funtów, AU$999). Przeczytaj naszą recenzję Google Pixel 4A 5G.

Z jego supercharged procesor, świetna żywotność baterii i solidne tylne ustawienie aparatu, OnePlus 9 jest doskonałym wszechstronnym telefonem Android. Jego cena początkowa 729 dolarów (629 zł) czyni go znacznie bardziej przystępną opcją niż jego rywale Apple czy Samsung. Podoba nam się jego duży, śmiały wyświetlacz zbyt i jego szybkiego ładowania. Jest to nasz najlepszy wybór, jeśli chcesz flagowej wydajności z bardziej przystępnej cenie tag. Czytaj więcej.
 

Motorola Edge Plus ma prawie wszystko, czego można oczekiwać od telefonu komórkowego 5G klasy premium: Chipset Qualcomm Snapdragon 865, gigantyczną baterię, ekran OLED o wysokiej częstotliwości odświeżania i wiele tylnych kamer o ciężkiej specyfikacji. Motorola wzięła funkcje znalezione w innych topowych telefonach z Androidem, położyła na nich swój własny spin Moto i zbudowała je wszystkie w jeden z naszych ulubionych telefonów z Androidem roku. Przeczytaj naszą recenzję Motorola Edge Plus.

Najlepszy telefon budżetowy

Apple iPhone SE

Zaczynając od zaledwie 399 dolarów, wersja 2020 iPhone SE jest najlepszym telefonem budżetowym, jaki można znaleźć w tej chwili. Z procesorem A13 (tym samym, co iPhone 11) i niesamowitym aparatem, iPhone SE jest o wiele potężniejszy, niż ma prawo być. Old-schoolowi fani iPhone'a docenią również powrót TouchID i przycisku home. 

Najlepszy telefon ranking

Top