• 22 lutego 2024

iPhone drugiej generacji SE jest już trudno się kłócić przy cenie detalicznej wynoszącej tylko 400 dolarów i więcej.

Nie trzeba więc mówić, że byliśmy dość zaskoczeni widząc zmodernizowaną 4,7-calową słuchawkę z tradycyjnym czujnikiem odcisków palców Touch ID, który został od razu przeceniony przez kilku różnych przewoźników i głównych detalistów. Nawet samo Apple wydaje się niezwykle hojny, oferując ogromne oszczędności z kwalifikującymi się do handlu w tym wszystko od iPhone XS do iPhone 7.
 
Następnie, T-Mobile jest bez wątpienia mistrzem wagi ciężkiej iPhone SE (2020) trade-in transakcji, ale jeśli chcesz po prostu kupić to urządzenie, istnieją dwie nowe promocje należy prawdopodobnie wziąć pod uwagę. Boost Mobile, dla jednego, ma Apple "najpotężniejszy 4,7-calowy iPhone kiedykolwiek" w sprzedaży począwszy od $ 299.99 zamiast jego $ 399.99 ceny katalogowej bez absolutnie żadnych specjalnych warunków lub wymagań.
 
Jedyną niedogodnością jest, że w rzeczywistości będziesz musiał korzystać z nowego iPhone'a SE na dość niepopularnym nośniku. Nadal jest własnością Sprint, Boost ma się przenieść pod nadzorem Dish's wkrótce jako T-Mobile MVNO (operator wirtualnej sieci komórkowej). To w zasadzie oznacza, że dostaniesz dostęp do stale poprawiającej się sieci 4G LTE Magenty, nie wspominając o przedpłaconych planów Boost są dość konkurencyjne, obecnie zaczynając od 50 dolarów za linię z opcją "Unlimited Gigs".
 
Niestety, Boost Mobile jest już na liście 128 i 256 GB wariantów pamięci masowej drugiej generacji iPhone SE jak z zapasów w obniżonych cenach 350 dolarów i 450 dolarów odpowiednio, więc jeśli jesteś zainteresowany zakupem potężnej słuchawki od tego konkretnego operatora, będziesz musiał zadowolić się 300 dolarów 64 gig konfiguracji.
Technicznie, zdrobnienie telefonu z ogromnymi ramkami ekranu jest jeszcze tańsze w Metrze przez T-Mobile, począwszy od 199,99 dolarów, ale aby uzyskać ten ogromny 200 dolarów zniżki, trzeba będzie przenieść w istniejącym numer z innego przewoźnika (inne niż T-Mo, oczywiście).
 
Przełączniki sieciowe otrzymają natychmiastowy rabat 200 dolarów z wyżej wymienionych 400 dolarów MSRP, ale inną ważną rzeczą, o której należy pamiętać przed pociągnięciem za spust jest to, że ta transakcja jest dostępna wyłącznie w fizycznych sklepach Metro, a nowy telefon nie kwalifikuje się dokładnie jako "niezbędny" zakup warty by ryzykować swoje życie.
Top