• 1 grudnia 2023

Harr! Nie codziennie piszemy o grze na wyłączność Windows Phone-a, ale ponieważ ta jest o bezinteresownej rzeźni pudla, uznaliśmy, że zasługuje na uwagę. Oczywiście, w OrcKid nie chodzi tylko o przemoc na arenie z puszkami. Sprawdźcie, jak niesamowity styl artystyczny ery PlayStation, w którym tworzą się postaci, jest zestawiany z pięknymi, dynamicznymi tłami. Wygląda na to, że wiele pracy włożono w projektowanie i animację, a to się opłaciło, ponieważ krojenie i kostkowanie podstępnych dwunożnych pudli nigdy wcześniej nie wyglądało tak dobrze.

googletag.cmd.push(funkcja() { googletag.display('div-gpt-ad-1556201301546-0'); });

Developer Me, We Studios chcieli, aby OrcKid kręcił się, kręcił i rozdawał śmierć wrogom swoich braci, więc nie szczędził wysiłków w zakresie animacji. Zaimplementował także prosty, aczkolwiek wyrafinowany system walki, który wykorzystuje sterowanie dotykiem i gestami, aby zmusić cię do przebijania się przez hordy wściekłych wrogów, czując się jak absolutny boss. Do odblokowania jest wiele kombajnów i ulepszeń, z których te ostatnie dotyczą mieczy, skór i przypadkowych ozdób dla twojej małej zielonej postaci.

Gra jest dostępna dla urządzeń z systemem Windows Phone 8 i 8.1, a kosztuje tylko 0,99$, przy czym pierwsze sześć poziomów można wypróbować, a w zasięgu wzroku nie ma zakupów in-app. Etapy próbne wprowadzą Cię w dzień, zachód słońca i nocne ustawienia, drugi typ wygląda szczególnie romantycznie, ponieważ OrcKid pozbywa się pudla z jego szybkimi, śmiertelnymi atakami mieczem. Nie daj się zwieść kreskówkowym obrazom - krew leje się w tej grze, jak na imprezie wampirów!

OrcKid dla Windows Phone Zobacz więcej + 3 obrazy Zobacz więcej + 3 zdjęcia

Top