• 1 grudnia 2023

HTC obiecał, że przyniesie najnowszy Android 5.0 Lizak aktualizacja do swojego...

Jeden M8

okręt flagowy w ciągu 90 dni, i wydaje się, że

Nexus 9

producent nie będzie upuszczał piłki. Wcześniej w dniu dzisiejszym HTC One M8 (0P6B) został przyłapany na uzyskiwaniu certyfikatu Bluetooth, co wskazuje, że zgodnie z oczekiwaniami firma HTC jest głęboko zaangażowana w rozwój swojego niestandardowego interfejsu opartego na lizakach - Sense UI.

googletag.cmd.push(funkcja() { googletag.display('div-gpt-ad-1556201301546-0'); }); Oczywiście, certyfikat Bluetooth nie oznacza, że urządzenie otrzyma aktualizację w przyszłym tygodniu, ponieważ zazwyczaj tak nie jest. Co więcej, nie jest niemożliwe, że podczas gdy ten konkretny certyfikat jest teraz sprawdzany na liście, firma ma jeszcze sporo pracy do zrobienia na Lollipo - mimo, że ma dostęp do podglądu dewelopera (Android L) od miesięcy. Przynajmniej tak to zazwyczaj wygląda - im bardziej znacząca jest niestandardowa skórka, tym więcej czasu potrzeba na jej debugowanie przez producentów OEM i upewnienie się, że będzie wystarczająco bezproblemowa w prime time. Co więcej, należy pamiętać, że jeśli jesteś na, powiedzmy, AT&T lub Verizon (lub jakikolwiek przewoźnik na planecie, dla tej sprawy), Lizak-touting One M8 będzie nadal musiał przejść przez własne certyfikacji dostawcy. Niestety, procedura ta może zazwyczaj trwać jakiś czas, więc na pewno jest możliwe, że lizak zajmie więcej niż 3 miesiące, aby dostać się na urządzeniu.
HTC obiecał, że One mini i One mini 2 również otrzymają wersję 5.0, ale nie obciążał się żadnymi szczegółami. Prawdopodobnie minis będą musiały dłużej czekać na Lizaka. Będziemy Was informować na bieżąco przez pozostałą część roku.
źródło: Bluetooth przez G Dla gier

Top