• 22 czerwca 2024

Firma LG nigdy nie bała się testować nowych koncepcji smartfonów. Firma wprowadziła na rynek G Flex w 2013 roku jako jeden z pierwszych smartfonów z zakrzywionym wyświetlaczem, a w 2015 roku zaprezentowała LG V10 z małym, dodatkowym wyświetlaczem.

W 2016 roku południowokoreańska marka wprowadziła na rynek modułowy model LG G5, a ostatnio zaprezentowała model LG V50 ThinQ 5G z 2019 roku z akcesorium Dual Screen, który stanowił alternatywę dla droższych produktów składanych.

Teraz, LG przygotowuje swój najnowszy pomysł.

LG Wing - Twist dla dwóch wyświetlaczySet, który ma być sprzedawany jako LG Wing, smartfon, o którym mowa, posiada dwa wyświetlacze zamiast jednego. Ale zamiast być umieszczone obok siebie lub nawet po przeciwnych stronach telefonu, jeden wyświetlacz znajduje się na drugim. googletag.cmd.push(function() { googletag.display('div-gpt-ad-1572436243598-0'); }); Produkt może być używany jak każdy inny tradycyjny smartfon, ale jak pokazano w przecieku wideo marketingowe uzyskane przez Android Authority, LG Wing również pochodzi z unikalnym zestawem przypadków użycia.

Po przekręceniu głównego wyświetlacza widoczny jest mniejszy panel pomocniczy poniżej. Smartfon może być używany w formacie T z głównym wyświetlaczem powyżej lub w zwykłym trybie portretowym z drugim wyświetlaczem z boku.Powyższy film pokazuje ten drugi - kierowca używa głównego wyświetlacza do nawigacji, a drugi panel do wszystkiego innego, łącznie z mediami i przychodzącymi połączeniami telefonicznymi. Jeśli chodzi o formację T, to jest ona pokazana na poniższym obrazku. Polega ona na użyciu dolnego wyświetlacza jako klawiatury, a górnego panelu dla powiązanej aplikacji, takiej jak Google Keep lub WhatsApp, między innymi.

Oczywiście, powinieneś być w stanie mieszać i dopasowywać aplikacje również. Dolny wyświetlacz może być używany do komponowania Tweeta, podczas gdy górny pokazuje np. film na YouTube.

Snapdragon 765G i 128 GB pamięci masowej ostatnio przeciekły, LG Wing posiada 6,8-calowy wyświetlacz główny w połączeniu z mniejszym 4-calowym wyświetlaczem 1:1 za nim. Oba panele są otoczone stosunkowo cienkimi ramkami i nie mają ani dziurki ani wycięcia, więc ciekawie będzie zobaczyć, gdzie LG umieściło kamerę selfie. Jeśli chodzi o specyfikę, LG podobno wyposażyło ją w Qualcomm Snapdragon 765G, który był również używany wewnątrz flagowego modelu LG Velvet 5G. Implementacja ta oznacza, że łączność sieciowa 5G będzie obsługiwana w standardzie.W połączeniu z tym wszystkim powinno być 8GB pamięci RAM i 128GB wewnętrznej pamięci masowej w standardzie, chociaż nie jest jasne, czy inne konfiguracje pamięci masowej będą dostępne w momencie wydania. LG Velvet 5G

Jeśli chodzi o oprogramowanie, klient może oczekiwać Androida 10 i niestandardowego UI LG prosto z pudełka. Ale aktualizacja do Androida 11 jest prawie na pewno gwarantowana, gdy LG przygotuje swoją wersję oprogramowania.

LG Wing 5G zapowiedź i premiera danychSpodziewane jest, że LG Wing trafi na półki w ostatnim kwartale 2020 roku, choć dokładna premiera danych nie została jeszcze określona. W odniesieniu do faktycznego ogłoszenia, może się to zdarzyć już w przyszłym tygodniu lub w późniejszym terminie w ramach niezależnej informacji prasowej lub wydarzenia. Nie ma jeszcze słowa o wycenie, ale biorąc pod uwagę spekulacje i funkcje, nie byłoby zaskoczeniem, gdyby LG Wing wycenił się w Stanach Zjednoczonych na około 1000 dolarów.

Top